Dobra odżywka niczym dobre oprogramowanie

  Autor: Apteka.

  Odżywianie jest 90% twojego ciała. Odżywianie jest również głównym wyznacznikiem, jeśli chodzi o ogólny stan zdrowia i dobrego samopoczucia. Jesteś tym – co jesz. Więc jeśli jesz śmieci to należy oczekiwać, że będziesz czuć się jak śmieci. Dieta bogata w produkty należące do żywności ekologicznej i odżywki pomocne w suplementacji sprawi, że poczujesz się zdrowo. To takie proste.

  Innym wielkim przykładem jest to, że każda z osób będących w szczytowej kondycji fizycznej podkreśla to, że trening jest to tylko 20% kondycji. Pozostałe 80% jest to dieta i suplementacja. Jeśli oczekujesz aby Twój komputer pracował w swoim najlepszym potencjale najprawdopodobniej chcesz kupić lub zainstalować najlepsze oprogramowanie lub komputer zawierający najlepsze oprogramowanie. Prawda? Nasze ludzkie ciała są w zasadzie takie same jak to co dzieje się w komputerze. Zainstaluj oprogramowanie o słabej jakości (żywność) i tutaj należy oczekiwać powolnego spadku wydajności. Instalowanie wysokiej jakości oprogramowania, (wysoka jakość w żywności) pozwoli ciału wnieść się na szczyt.

  Co zatem „zainstalować”?

  Wszystkie warzywa, jajka, wędliny, począwszy od ryb, wieprzowiny, indyka, wołowiny, kurczaka i owoce – to wspaniałe możliwości. Powiedzmy, że chcesz spalić 1800 kalorii dziennie. Aby schudnąć trzeba obciąć około 500 dziennie. Całkowite spożycie kalorii to 1300 kalorii dziennie. Przez usunięcie 500 kalorii dziennie powinieneś stracić co najmniej 1 kilo tygodniowo. To może wydawać się powolny proces, ale żółw wygrywa wyścig! Aby zwiększyć siłę jedz żywność z dużą zawartością składników odżywczych oraz wspomagaj się suplementami z białkiem. Pomoże to utrzymać wysoki poziom energii. Żywność o wysokiej zawartości składników odżywczych to ta która została wymienionaa powyżej, zwłaszcza warzywa.

  Musisz też czytać i rozumieć etykiety dotyczące żywności następnym razem gdy będziesz w sklepie spożywczym. Trzymaj się tego planu przynajmniej jeśli chodzi o 80% posiłków, które zamierzasz jeść. Pozostałe 20% może być cokolwiek – co chcesz, na co masz ochotę. Zawsze stawiaj na 4-6 posiłków dziennie. Możesz być zaskoczony, ale częste jedzenie sprzyja diecie. Jeśli jesz średnio 5 posiłków dziennie, będziesz jeść około 35 posiłków tygodniowo. Zaczniesz czuć się lepiej i będziesz na wyższym poziomie we wszystkich dziedzinach życia!

  Niektóre rzeczy w życiu są ważniejsze niż inne. Jednym z najważniejszych elementów naszego życia jest żywienie. Odżywianie ma ogromny wpływ na nasz stan zdrowia. Rozwój naszego stanu zdrowia to odpowiednie odżywienie się – to jest jednym z najważniejszych działań jakie możemy podjąć, aby poprawić nasze zdrowie. Odżywianie jest podstawowym wymogiem dla prawidłowego rozwoju psychicznego i fizycznego, jak również wzrostu dzieci i zdrowia osób dorosłych. Jest to związane z tym, czy dziecko dobrze przejdzie przez swoją edukację. Ma to również ogromny wpływ na to jak produktywni jesteśmy i na nasz potencjał, w odniesieniu do dochodów. Mimo tego na całym świecie jest zbyt wiele osób niedożywionych z powodu biedy i życia w krajach o niskich dochodach.