Thermo Speed Hardcore firmy OLIMP- czy warto?

  Przyjrzyjmy się dość popularnemu spalaczowi tłuszczu- OLIMP Therom Speed Hardcore. Czy warto go stosować? Co przemawia na jego korzyść?
  Zacznę od tego, że jest to suplement oparty wyłącznie o naturalne wyciągi roślinne, a do tego produkowany przez jednego z liderów rynku, więc mamy pewność, że nikt nam nie wciśnie „bubla”. Co ma w swoim składzie ten termogenik?
  Mamy w nim skoncentrowany wyciąg z nasion zielonej kawy. Zawiera ona kwas chloragenowy, który obniża poziom cukru, jednocześnie pełniąc funkcję silnego przeciwutleniacza, czyli zabezpiecza nas przed nowotworami i opóźnia proces starzenia się. Mamy piperynę pozyskaną z czarnego pieprzu, która uniemożliwia tworzenie się nowych komórek tłuszczowych i również jest przeciwutleniaczem. Znajdziemy też kapsaicynę (z pieprzu cayeene), która naturalnie przyśpiesza metabolizm i zwiększa temperaturę ciała. Dzięki temu łatwiej nam zgubić balast. Thermo Speed został wzbogacony o gingerole (z imbiru), które poprawiają krążenie, zapobiegają infekcjom, łagodzą mdłości, leczą migreny i przede wszystkim przyśpieszają trawienie. Warto też wspomnieć o garcina cambogia. Ta dziwna, egzotyczna nazywa określa roślinkę, rosnącą w Azji, znaną tamtejszym ludom od dawna- łagodzi reumatyzm i obniża poziom cholesterolu, a także (dzięki zawartości kwasu hydroksyoctowego) spala tłuszcz i podnosi poziom glikogenu w mięśniach, co dla organizmu jest znakiem, że jesteśmy syci.
  Bardzo pomocna okazuje się synferyna z gorzkiej pomarańczy- ten składnik suplementu powoduje, że energia nas dosłownie rozpiera. Został zaklasyfikowany jako bezpieczny, aczkolwiek skuteczny stymulant- powoduje zwiększenie koncentracji i motywacji. Innym stymulantem jest wyciąg z guarany- zawarta w niej kofeina znana jest chyba każdemu.
  Omawiany termogenik został także wzbogacony o l-tyrozynę- aminokwas ten występuje też w ludzkim ciele, odpowiada za dobry humor, syntezę hormonu wzrostu (a ten z kolei spala tłuszcz), kontroluję prawidłową pracę nadnerczy i tarczycy oraz hamuje apetyt.
  Jak więc widzicie, Thermo Speed Hardcore to kompleksowy środek, a jego skład został starannie przemyślany i skomponowany na podstawie wiedzy pewnej i eksperymentalnie potwierdzonej. Nie bazuje na ryzykownych syntetycznych składnikach, a na znanych od wieków wyciągach prosto od matki natury. Jedynym efektem ubocznym przy spożyciu tego spalacza tłuszczu jest wzmożone pocenie się, co świadczy o tym, że ciało pozbywa się tłuszczu.
  Pamiętaj, że żaden środek nie da ci gwarantowanej satysfakcji, jeżeli nie połączysz go z optymalną dietą i aktywnością fizyczną.